Flashowe Gry » Sportowe » Sporty Barowe » Szybki Bilard
8.2 / 10 - 1175

Szybki Bilard

W ciągu ostatnich kilku lat zdecydowanie wzrosła popularność gry w bilard, zwłaszcza w barach i pubach. Jednak teraz nie musisz już wychodzić do podejrzanych spelunek, żeby poćwiczyć swoje najlepsze uderzenia. Możesz to zrobić tutaj, online!

Jeśli nie masz zbyt dużo czasu, ale masz ochotę w coś zagrać, to kategoria "Szybki bilard" jest właśnie dla ciebie. Gry tutaj są bardzo fajne i wymagające, ale ukończenie ich nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jest to dobre wyjście dla tych, którzy się spieszą, a fakt, że można w nie grać za darmo online jest świetnym bonusem. Ciekawą wariacją jest tutaj Crazy Pool. Zaczynasz dostępem jedynie do białej kuli, ale w miarę postępu w grze są odblokowywane nowe kolory bil, pozwalając ci dokonywać coraz lepszych uderzeń. Zrozumienie systemu punktów może ci zabrać kilka gier, ale ta gra to niezłe wyzwanie. Jeśli szukasz szybkiej rozgrywki z odrobiną akcji, spróbuj Blast Billards 2008. Jeśli nie wykonasz ruchu na czas, bile eksplodują! Diametralnie zmienia to sposób rozgrywki, jako że musisz wykonywać ruch zanim minie czas.

Unikatowym przykładem gry bilardowej jest Blast Billiards. Jeśli trafisz w dynamit - gra się kończy. Musisz wyczyścić stół. Gdy to zrobisz, przenosisz się na kolejny. Czy dasz radę dotrzeć do końca? Od pełnych rozgrywek w bilard po proste stoły treningowe - mamy to wszystko. Tytuły w tej kategorii są proste w wyborze i rozgrywce, nie ma pośpiechu. Możesz w nie grać za darmo, więc nie martw się płaceniem za walenie w bile online.