Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Gry Biznesowe » Twoja własna restauracja
9.4 / 10 - 13976

Twoja własna restauracja

Każdy chce prowadzić swoją własną restaurację! Teraz, dzięki tej grze, jest to możliwe. Dbaj o swoich gości, podawaj im na czas obiad i napoje. Upewnij się, że kelnerzy szybko obsługują oraz że jedzenie jest smaczne, a Twoja restauracja stanie się najpopularniejsza w mieście!

Czy posiadasz smykałkę do prowadzenia restauracji? Jeśli lubisz jedzenie, jeść, a nawet gotować, to nasze gry restauracyjne podniosą ci apetyt. Niektóre są proste, a niektóre trudne, ale znajdzie się coś dla każdego. Najlepsze jest to, że można w nie grać zupełnie za darmo. Jedną z naszych ulubionych gier w tej kategorii jest Papa's Freezeria. Jesteś właścicielem stoiska z lodami i musisz przyjmować zamówienia, robić lody i je serwować. Klienci następnie je konsumują i oceniają twoją pracę.
W grze Serving Game chodzi głównie o obsługę klientów. Czy uda ci się dostarczyć wszystkie zamówienia do poprawnych stolików bez opóźnień i skarg? Im lepiej ci pójdzie, tym więcej punktów dostaniesz. Mamy też coś dla wielbicieli słodyczy - Yum Cookies. Ale uważaj - grając w tą grę możesz zgłodnieć! Niezależnie od tego, którą grę wybierze, jesteśmy pewni, że będziesz się dobrze bawił gotując, obsługując i robiąc te wszystkie wymagane rzeczy.