Flashowe Gry » Sportowe » Gry Rugby
8.8 / 10 - 3080

Gry Rugby

Mistrzostwa Świata za nami, więc teraz tutaj możesz zaspokoić wszystkie potrzeby związane z grą w rugby. Wybierz swoją ulubioną drużynę i pokaż całemu światu, dlaczego rugby jest najwspanialszym sportem. Szybka i niezwykle wyczerpująca akcja powoduje, że ta gra nigdy Cię nie znudzi!

Nasze gry rugby zapewnią ci rozrywkę na długie godziny. Rozejrzyj się po tej kategorii, a zauważysz, że udało nam się zebrać jedne z najlepszych gier sportowych we flashu. Możesz w nie grac zupełnie za darmo za każdym razem, gdy potrzebujesz się trochę rozluźnić. W The Big Hit, symulatorze strzałów, będziesz miał okazję poćwiczyć swoje umiejętności. Jak będziesz wystarczająco dobry, to może nawet dotrwasz do końca. W grze tej jest upakowane wiele świetnych sportowych akcji. Sterowanie odbywa się za pomocą myszy, więc kontrola nad bohaterem jest bardzo prosta.
Coś zgoła innego zapewni A Game Of 3 Halves, która rzuca cię w środek finału mistrzostw. Czy dasz radę zostać mistrzem? Uważaj, bo gra silnie uzależnia i możesz mieć problemy z oderwaniem się od całej tej sportowej akcji. W Crunchball 3000 przejmujesz kontrolę nad dziewięcioma zawodnikami i możesz w nią grać zupełnie za darmo. Jest trochę bardziej złożona, więc pamiętaj o poświęceniu chwili na zapoznanie się ze sterowaniem.