Flashowe Gry » Sportowe » Sporty Barowe » Gry Dart
7.9 / 10 - 1828

Gry Dart

Kiedy mowa o grze w darta, większość ludzi pomyśli o otyłych Brytyjczykach z marynarskim tatuażem na ramieniu i z piwem w dłoni. Jednak rzutki stały się bardzo popularne i możesz w nie zagrać nawet online. Masz na tyle pewną rękę, żeby stać się mistrzem darta? Przekonaj się sam!

Nasze gry Flash Dart oferują ci dreszczyk emocji i ducha prawdziwych rzutek, nie ryzykując, że komuś stanie się krzywda. Otrzymujesz możliwość grania w rzutki, kiedy tylko chcesz, we własnym domu siedząc przed komputerem. Oferujemy szczegółowe symulacje, a także rozrywkowe gry, w których chodzi bardziej o dobrą zabawę – mamy coś dla każdego. A co najlepsze, nie musisz nic płacić, aby w nie zagrać.

Jednym z najbardziej popularnych tytułów w kategorii Flash Dart jest gra Darts Sim. Grasz w niej przeciwko komputerowi i musisz wygrać, aby móc odblokować nowe obszary. Możesz wybierać z czterech różnych stylów i rodzajów rzutek. W celu wykonania rzutu używasz myszki, co oznacza, że musisz wykazać się nie lada umiejętnościami. Przy odrobinie praktyki z pewnością opanujesz tę sztukę i zbierzesz mnóstwo punktów i wygrasz grę. Jeśli czujesz, że wolisz coś innego, polecamy Darts 301 Or 501 lub Bullseye, dwie inne popularne gry w rzutki, w które możesz grać za darmo online. Obie oferują emocje związane z graniem w rzutki w zaciszu twojego domu lub innym miejscu, w którym znajdujesz się ze swoim komputerem. Granie w rzutki online to świetny sposób na odprężenie i miłe spędzenie czasu.