Flashowe Gry » Gry Samochodowe
8.3 / 10 - 65535

Gry Samochodowe

Jeśli chcesz podwyższyć poziom adrenaliny w żyłach, koniecznie wypróbuj gry w wyścigi samochodowe. Zapnij pasy i pokaż wszystkim, jak to jest być pierwszym, który przekracza linię mety!

Wyścigi, są jednym z najstarszych typów gier wideo. Nawet najprostsze mogą sprawić wiele frajdy. Najpopularniejsze to Cyclomaniacs Epic, Dirtbike i Desert Truck. Nieważne co wybierzesz motocykl, motor żużlowy, samochód czy ciężarówkę, mamy wyścig dla każdego. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie przekroczyć metę jako pierwszy, możesz przetestować swoje umiejętności w Age Of Speed. To są bardzo barwne i ekstremalne wyścigi, ale z pewnością podniosą poziom twojej adrenaliny. Jest to jedna z ulubionych dostępnych gier Wyścigi 3D.
BMX Master to kolejna bardzo popularna gra w kategorii wyścigów. Wskakuj na swojego BMXa i rozpocznij wyścig po ulicach, zaliczając kaskaderskie akrobacje na rampach. Im bardziej szalony numer kaskaderski wykonasz tym więcej punktów dostaniesz! Czekaj aż usłyszysz ścieżkę dźwiękową do tej gry. Darmowy Flash Gry Samochodowe, może uzależnić. Monster Truck gry czy kolekcja Kaskader, cokolwiek wolisz jesteśmy pewni, że będziesz spędzał mnóstwo czasu za wirtualnym kółkiem. Mamy także Wyścigi 3D i gry wideo Wyścig, dostępne za darmo online.