Flashowe Gry » Sportowe » Gry Tenis
8.9 / 10 - 13628

Gry Tenis

Zostań następcą Rogera Federera lub Sereny Williams! Rzuć wyzwanie przeciwnikom i rozegraj z nimi ekscytujący mecz w tenisa na trawie, żwirze, a nawet na piasku! Świetny sposób na ćwiczenie serwowania, kiedy pogoda nie sprzyja grze na dworze!

Jeśli lubisz gry w tenisa w wersji Flash, mamy dla ciebie doskonały zestaw gier dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Tenis to fajna gra, zwłaszcza gdy nie wymaga dużego wysiłku! Jej największą zaletą jest możliwość grania w tenisa za darmo online, kiedy tylko masz na to ochotę! Jeśli jesteś fanem gier z patyczkowymi ludzikami, będziesz się świetnie bawić grając w Stick Figure Badminton. Grafika jest tu prosta co dodaje tej grze uroku. Czy potrafisz wygrać więcej niż jeden mecz z rzędu? Wygrana wydaje się łatwa, ale w rzeczywistości jest wyzwaniem.
Bardziej realistyczną tenisową symulacją jest Tennis. Na początku będziesz musiał trochę poćwiczyć strzały, ale kiedy będziesz już gotowy, możesz przejść na wyższy poziom by zobaczyć czy możesz wygrać. Uważaj, możesz się wciągnąć! Jeśli chciałbyś rozegrać pojedynczy mecz albo zagrać w turnieju, wypróbuj Tennis Game. Po kilku grach próbnych opanujesz kontrolki i wykorzystasz swoje nabyte umiejętności do wygrywania meczy. Zagraj w którąkolwiek z naszych gier a będziesz świetnie się bawił.