Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe
8.7 / 10 - 12617

Gry Zręcznościowe

Gry zręcznościowe sprawdzają Twoje umiejętności radzenia sobie z wieloma, różnorodnymi zadaniami. Niektóre będą wymagać utrzymania przedmiotów w równowadze. Inne przedstawiają bardziej klasyczne zagadnienia, jak na przykład tetris. Wypróbuj je wszystkie i sprawdź się w rozmaitych okolicznościach!

Posiadasz odpowiednie umiejętności? Jeśli tak, będziesz pod wrażeniem darmowych Flash gier, jakie oferujemy. Od klasycznego Tetris Sprint ze spadającymi klockami po ustawianie kulek w odpowiednim miejscu w Civiballs, będziesz mógł się nieźle nagłówkować. Nie ważne ile masz lat, przy tych grach całkowicie stracisz poczucie czasu! Pac-xon, jest oparta na klasycznej grze z automatów. Śmigasz po labiryncie chrupiąc kropki i ścigając duchy, albo będąc ściganym przez duchy! Jeśli jesteś w stanie dotrzeć do końcowego poziomu w tej grze, to z pewnością posiadasz niezwykłe umiejętności.
W bardzo prostej z nazwy grze Run, celem jest dotrzeć do końca, unikając przeszkód. Perspektywa pierwszej osoby w tej POV Flash grze, sprawia, że trzyma ona jeszcze bardziej w napięciu. Ta gra udowadnia, że nie wszystkie Gry Zręcznościowe, są stworzone w ten sam sposób! Będąc przy klasycznych grach komputerowych, co sądzisz o Bubble Trouble? Jest to jedna z najlepszych gier sprawnościowych i pomimo tego, że istnieje od zawsze ciągle sprawia mnóstwo frajdy. Prosta w założeniu-przebij balon, dopiero jak zaczniesz grać, zobaczysz, że nie jest to wcale takie łatwe!