Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Gry Dirtbike
8.6 / 10 - 120

Gry Dirtbike

Wypróbuj nasze gry z cyklu Dirtbike. Weź udział w wyścigu, pokonując coraz trudniejsze poziomy i cały czas utrzymując doskonałą równowagę. Celem gry jest dojechanie do mety, jednak należy uważać, żeby po drodze nie spaść z motocykla, ani w nic nie uderzyć.

Nasze gry Flash Trial bike to ekscytująca zabawa, która da ujście twojej manii motocyklowej przy pomocy komputera i internetu. Nie ma znaczenia, czy pragniesz czegoś bardziej realistycznego czy bardziej szalonego - oferujemy wszystkie typy gier wyścigowych, które przetestują twoje umiejętności i postawią cię przed prawdziwym wyzwaniem. Niektóre gry oferują świetną możliwość usprawniania swojego pojazdu, abyś mógł poradzić sobie na coraz bardziej wymagających trasach.
Jedną z najlepszych gier Flash Trial Bike w tym momencie jest Dirtbike. Możesz w niej stawać na jednym kole, aby dokonywać wysokich skoków, ale uważaj, aby nie przechylić się za bardzo, bo możesz się rozbić! Ta gra będzie fantastyczną zabawą dla każdego, kto lubi pojazdy jednośladowe i wyścigi zjazdowe i wjazdowe. Gracze chętnie wybierają także Dirty Bike Racers i Motocross TG. Obie są znakomitymi grami Flash, które zajmą cię na całe godziny, podczas których będziesz próbował ukończyć każdy poziom w jak najkrótszym czasie, zbierając punkty za wyczyny kaskaderskie i inne sztuczki. Na którąkolwiek z gier się zdecydujesz, jeśli w głębi serca jesteś prawdziwym graczem wyścigowym, będziesz zadowolony.