Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Monster Truck
8.6 / 10 - 800

Monster Truck

Ścigaj się swoim zarąbistym Monster Truckiem po wertepach albo wykonuj nim makabryczne akrobacje! Bądź najszybszym, najtwardszym i najbardziej czadowym kierowcą Monster Trucka na torze! Panie i Panowie, odpalamy silniki!

Jeśli chodzi o najlepsze gry Flash Monster Truck, koniecznie zobacz niektóre z nich, które udostępniliśmy w tej kategorii. Możesz grać w nie za darmo on-line o każdej porze dnia i nocy. Gry te zapewnią ci wiele dobrej zabawy. Dzięki prostym zasadom oraz szalonej grafice łatwo wciągnąć się w te gry wyścigowe.
W grze Monster Truck Curfew musisz postarać się dotrzeć do domu przed godziną policyjną. Podczas jazdy przez miasto napotkasz na swojej drodze przeszkody, ale nie martw się, ponieważ siedzisz za kierownicą monster trucka! To zabawna gra, w którą łatwo grać, lecz ciężko opanować do perfekcji. Przekonaj się, czy będziesz w stanie przejść grę do końca. Jeśli szukasz innego wyzwania, wypróbuj dla odmiany Turbo Monster Truck. Nadal jesteś kierowcą monster trucka, ale jeździsz przez pagórki i próbujesz zebrać punkty, wjeżdżając w kule. Brzmi zawile, ale gra jest łatwa i zapewni ci rozrywkę na kilka godzin.