Flashowe Gry » Sportowe » Gry Deskorolka
8.3 / 10 - 35776

Gry Deskorolka

Zawsze chciałeś jeździć jak Tony Hawk? Teraz już możesz! Zagraj w te gry i poćwicz akrobacje na deskorolce! Spróbuj wykonać ollie albo flipa o 360 stopni. Gwarantowana dobra zabawa, taka sama jak jazda na prawdziwej desce, ale o wiele bardziej bezpieczna!

Jeśli chodzi o deskorolkowe gry online, to u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to czy wolisz akcję, czy raczej zagadki - na pewno posiadamy grę, która ci się spodoba. Wszystkie gry w tej kategorii są oczywiście darmowe. Jednym z naszych najlepszych tytułów jest Skate Challange. Jak sugeruje tytuł, gra ta jest prawdziwym wyzwaniem. Jeśli umiesz robić triki, to uda ci się zdobyć najwyższy wynik, ale opanowanie sterowania może zająć trochę czasu.
Szukasz czegoś innego? Spróbuj Sewer Skater, która jest przewijaną przygodówką z deskorolką w roli głównej. Czy uda ci się dotrzeć na ostatni poziom? Przekonasz się o tym tylko wtedy, gdy spróbujesz. Bądź przygotowany na spędzenie przed komputerem trochę czasu, próbując uzyskać najlepszy wynik! Posiadamy przeróżne gry o deskorolkach. Nieważne, jak doświadczony jesteś - jesteśmy pewni, że znajdziesz w tej kategorii coś, co cię rozerwie. Od platformówek z deskorolkami, przez najczystsze wyścigi, po gry przepełnione trikami i wyczynami - jest tu coś dla każdego.