Flashowe Gry » Multiplayer
8.4 / 10 - 3236

Multiplayer

A może należysz do graczy, którzy nie lubią grać w pojedynkę? Teraz już nie musisz! Skorzystaj z kategorii Multiplayer i graj z ludźmi z całego świata! Rzuć im wyzwanie do wyścigu albo postaraj się trafić w kogoś w Strzelankach. Miłej zabawy!

Nie lubisz grać w pojedynkę? Będziesz mile zaskoczony naszą ofertą. Mamy całkiem sporą kolekcję gier Flash dla więcej, niż jednego gracza. Posiadamy wiele rodzajów gier typu Multiplayer, gdzie możesz grać online za darmo. Niezależnie od tego jaki typ gier preferujesz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Goodgame Empire jest jedną z najpopularniejszych gier wideo, gdzie może grać więcej niż jeden uczestnik. Jest to gra strategiczna Flash w, której kawałek po kawałku budujesz swoje królestwo. Musisz zarządzać gospodarką w trakcie budowy królestwa, a także toczyć walki o terytorium. Grając przeciwko prawdziwym ludziom sprawia, że ta gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
UMAGUMAG
75%
Nie wszystkie nasze gry w kategorii Multiplayer to gry strategiczne bądź wojenne. Bardzo popularna jest Goodgame Farmer, gdzie coś uprawiasz, przyglądasz się jak rośnie, zbierasz plony, zdobywasz doświadczenie i zaliczasz kolejne poziomy. Jest to świetna gra wieloosobowa Flash, bez przemocy i zabijania. Jeśli jednak wolisz coś mniej inwencyjnego, spróbuj Goodgame Poker. Możesz tu grać w karty z prawdziwymi ludźmi. Najlepszą rzeczą w tej grze jest blefowanie. Musisz spróbować, żeby zobaczyć co mamy na myśli, jeśli lubisz grać w karty zdecydowanie powinieneś spróbować.