Flashowe Gry » Gry Klasyczne
8.2 / 10 - 5802

Gry Klasyczne

Mamy tu najlepsze gry klasyczne więc jeśli urodziłeś się w latach osiemdziesiątych, to prawdopodobnie grałeś w oraz w . Najnowsze gry klasyczne typu oraz są dostępne tutaj. Z nimi przeniesiesz się w czasie do przeszłości!

Jesteś dzieckiem lat 80-tych czy 90-tych? Jako członek pokolenia wychowanego na konsoli go gier, z pewnością pokochasz naszą kolekcję klasycznych gier komputerowych. Wszystko znajduje się tutaj. Możesz do woli grać w swoje ulubione gry bez wydawania pieniędzy na zakup konsoli bądź wyprawy do salonu gier komputerowych, nasze Flash gry dostępne są za darmo.
Mamy wszystko począwszy od Gry Space Invaders po Arkanoid i wszystko pomiędzy. Niektóre gry są wierne oryginałom, ale posiadamy również dużo Flash gier, które przenoszą klasyczne gry na zupełnie nowy poziom, nadając im nowe życie. Na przykład posiadamy nową wersję 2D a nawet 3D klasycznego Pacmana, specjalnie dla ciebie. Kiedy znudzi ci się zjadanie kropek i ganianie za duchami, możesz przenieść się jeszcze bardziej w czasie i zagrać w prostego Ponga. Jako jedna z pierwszych gier komputerowych Pong był hitem późnych lat 70-tych i 80-tych. Przenieś się w czasie i zagraj jeszcze raz, w te doskonałe klasyczne gry za darmo. W naszej kolekcji mamy klasyczne gry dla każdego, możesz tu znaleźć nawet Zombie Invaders 2, która jest oparta na kultowej grze Space Invaders.