Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Kaskader
8.5 / 10 - 10944

Kaskader

Przygotuj się, czas na przedstawienie Twoich najlepszych numerów kaskaderskich! Użyj motocykla, monster trucka, samochodu albo samolotu i zabawiaj widownię pokazem salt w tył, szalonych skoków i zwariowanych akrobacji. Starczy Ci odwagi? Załóż kask i zacznij igrać ze swoim życiem!

Nasza kolekcja gier kaskaderskich zapewni ci rozrywkę na długie godziny, a jak będziesz wystarczająco dobry, to może nawet uda ci się dotrzeć do końca w którejś z nich. Nie jest to takie proste jak się wydaje. Sporo się naćwiczysz, zanim uda ci się przejść niektóre z tych gier. Ale nie martwo się - wszystkie są za darmo. W BMX Master musisz wykonywać triki swoim rowerem w trakcie jazdy po mieście. Im więcej trików i im bardziej skomplikowane, tym więcej punktów uda ci się zdobyć. Tylko najlepsi z najlepszych dotrą do samego końca.
Ciekawych tytułem w kategorii freestyle motocross jest FMX Team, w której znajdziesz tyle wyścigów i ekscytacji, ile tylko się da. W miarę postępu w grze będziesz mógł wykonywać coraz bardziej skomplikowane triki. A jeśli szukasz czegoś ekstremalnego, to spróbuj Cyclomaniacs Epic. Będziesz potrzebował szalonych umiejętności, żeby wykonać niektóre z dostępnych trików, ale pamiętaj - praktyka czyni mistrza. Bez względu na to, którą grę wybierze, jesteśmy pewnie, że będziesz się świetnie bawił przecząc grawitacji.