Flashowe Gry » Sportowe » Online Golf
8.7 / 10 - 280

Online Golf

Dzięki tym grom staniesz się kolejnym Tigerem Woodsem. Zachowaj spokój i skup się, żeby pokonać swoich przeciwników. Wszystkie gry występują w różnych wariantach, możesz więc dobrze się bawić całymi godzinami. Obojętnie, jaką grę wybierzesz, wszystkie dają szansę na zaliczenie dołka jednym uderzeniem!

Uwaga! Czy dasz radę ominąć piaskowe pułapki? Od realistycznych symulacji po zwariowane kreskówki – w nasze gry Flash Golf można grać za darmo online. Czy zdołasz zdobyć więcej punktów, aby zapisać się w tabeli najwyższych wyników w jednej z tych gier? Jedynym sposobem, aby się o tym przekonać, jest rozpoczęcie gry i pokazanie, czym masz to coś, co pozwoli ci zostać mistrzem takim jak Tiger Woods.
Jeśli chcesz prostej golfowej gry, powinieneś zacząć od Golf Jam. Na każdym poziomie musisz stawić czoła innemu wyzwaniu. Użyj myszki, by móc kontrolować zamach, aby uderzyć piłeczkę. Nie jest to najbardziej precyzyjna gra Flash w golfa, ale i tak stanowi świetną zabawę dla dużej liczby osób – nawet dla poważnych golfiarzy, którzy potrzebują dziennej dawki swojego ulubionego sportu. Dwie z najlepszych gier Flash Golf to Turbo Golf i Midi Golf. Niezależnie od tego, czy szukasz bardziej realistycznych symulacji czy po prostu gry powiązanej z golfem, która pozwoli ci przyjemnie spędzić czas - mamy coś dla ciebie w tej kategorii. Rozejrzyj się i nie bój się próbować różnych gier, aż znajdziesz tę, która ci się spodoba. Zdołasz trafić do dołka za jednym ruchem, albo przynajmniej wykonać „birdie”?