Flashowe Gry » Gry Symulacyjne » Gry Biznesowe » Gry Farma
9.6 / 10 - 65535

Gry Farma

Czy posiadasz wszystko, co potrzeba, żeby stać się dobrym farmerem? Zadbaj o najdorodniejsze plony, hoduj najpiękniejsze konie i troskliwie zajmuj się swoim stadem owiec. Życie farmera może być ciężkie, musisz uważać na kłusowników i na dzikie zwierzęta. Żeby zostać najlepszym farmerem, prowadź dobrze swoja farmę i doglądaj zwierząt, niech będą szczęśliwe!

Marzy ci się sadzenie i zbieranie różnych roślin, ale bez zbędnego pocenia? Nasze świetne symulatory farm zapewnią ci dosłownie wszystko - a nawet więcej. Poświęciliśmy sporo czasu na wyszukanie najlepszych darmowych gier tego typu. Bez względu na to, jaki rodzaj rozgrywki lubisz - znajdzie się tutaj coś dla każdego. W Family Barn musisz się zająć własnością rodziny. Czy uda ci się tak nią zarządzać, aby dotrzeć do ostatniego poziomu? Gra może uzależniać, ale daje ogromną frajdę.
Jeśli szukasz czegoś większego, spróbuj Smiley Deco Farm Field. Będziesz miał władzę nad całą farmą, a więc stawiał budynki, sadził rośliny i wiele innych. Gra posiada wiele szczegółów, dzięki czemu jest wymagająca i zarazem interesująca. Kolejnym przykładem dobrej gry farmerskiej jest prosta, ale fajna Goodgame Farmer. Tym razem musisz zaorać pole, posadzić sadzonki, a następnie zebrać plony. Brzmi jak sporo pracy, ale przyglądanie się rosnącym roślinom daje sporo frajdy. Czy uda ci się dotrwać do końca?