Flashowe Gry » Gry Przygodowe
7.8 / 10 - 7533

Gry Przygodowe

Przeżyj przygodę, grając w te fantastyczne gry. W tej kategorii przedstawiamy dużą liczbę różnorodnych gier przygodowych, które zapewnią Ci zajęcie na wiele godzin. Możesz założyć swój własny biznes w dziale Zakładanie Firmy albo spróbować wydostać się z pomieszczenia, grając w gry z działu Ucieczka. Wypróbuj wszystkie!

Gry przygodowe istnieją początków od gier komputerowych. Przygodowe Gry RPG, platformówki Gry Sonic i side-scrolling Gry Super Mario, każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy śmieszne gry komputerowe typu Skacz i Biegnij. Chcesz poznać najlepsze Gry Przygodowe? Oto kilka propozycji na początek. Mushroomer to platformówka, ze znakomitą grafiką mnóstwem łamigłówek i przygód. Jeśli wolisz więcej akcji sprawdź Swords And Sandals 2, gdzie musisz wejść na arenę i walczyć, aby zdobyć doświadczenie i zaliczać kolejne poziomy.
Ultimate Flash Sonic to jedna z najlepszych gier w naszej kolekcji Gry Sonic. Jest to klasyczna gra zręcznościowa w dawnym stylu z mnóstwem przygód i akcji, więc na pewno nie będziesz się nudził. Hack Slash posiada sporo różnych rodzajów broni i zbroi, które możesz zdobyć, aby ulepszyć swoją postać w trakcie walki z coraz większymi potworami. Tak, akcja tej gry skupia się na walce, ale jest to również świetna gra przygodowa. Myślisz, że możesz wywalczyć sobie drogę na szczyt tablicy wyników?
YokoYoko
81%