Flashowe Gry » Sportowe » Sporty Barowe » Gry Kręgle
8.2 / 10 - 3788

Gry Kręgle

Kręgle są bardzo popularnym sportem, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza odmiana tej gry pochodzi jeszcze ze starożytnego Egiptu i Cesarstwa Rzymskiego! Załóż obuwie do gry w kręgle i trafiaj do celu!

Kręgle są jedną z najstarszych gier, jednak w dalszym ciągu cieszą się one popularnością. W naszej ofercie posiadamy najlepsze Flash gry do grania w kręgle, w tej kategorii, a nawet tytuły o których jeszcze nie słyszałeś! Od gier graficznych po różnego rodzaju gry strategiczne, posiadamy wiele różnych opcji. Rozejrzyj się i zobacz co mamy do zaoferowania.
Wiele z naszych gier wzoruje się na znanej tematyce. Na przykład Tiki Bowl oparta jest na grze Dora the Explorer i charakteryzuję się oczkami, które próbują zdobyć jak najwięcej punktów. Jest to gra w kręgle dla dzieci, ale mamy również najlepsze Flasz gry dla dorosłych, które są bardziej realistyczne i trudniejsze. Nie ważne czy grasz w kręgle w realu, tutaj możesz być zwycięzcą. Musisz tylko wybrać jedną z naszych świetnych gier. Disco Bowling and Kręgle, to dwie z najpopularniejszych wśród naszych graczy. Jesteś w stanie uzyskać doskonały wynik? Jedyny sposób, aby się przekonać, to zagranie w jedną z tych gier. Większość tych gier jest łatwych w sterowaniu i szybko można się zorientować o co w nich chodzi.