Flashowe Gry » Sportowe » Ping pong
8.4 / 10 - 2771

Ping pong

Tenis stołowy albo ping pong pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie grano w niego w latach osiemdziesiątych XIX w. Wtedy sport ten znany był jako Wiff-Waff. Chociaż nazwa uległa zmianie, zasady pozostały te same: dwie rakiety, mała piłeczka i siatka. W tym miejscu przedstawiamy wiele różnych gier w ping ponga, wejdź i spróbuj!

Jeśli lubisz gry w tenisa stołowego w wersji Flash, to jesteś na właściwej stronie! Zebraliśmy najlepsze gry w tej kategorii abyś mógł w nie grać za darmo online kiedy tylko masz na to ochotę. Ta gra wymaga umiejętności ale mamy gry video dla każdego gracza, także dla ciebie! Jeśli chciałbyś zagrać w emocjonującą trójwymiarową grę, to sprawdź Ping Pong 3D. Jest to twoja znana i lubiana gra w tenisa stołowego która jest jeszcze bardziej ekscytująca gdy gra się ją online. Musisz dobrze w nią grać by zdobyć najwyższy wynik ale podczas prób będziesz się świetnie bawił.

Wypróbuj Legend Of PingPong, grę w tenisa stołowego w której sterujesz tylko za pomocą myszy od komputera. Ponieważ wszystkie jej kontrolki są obsługiwane za pomocą myszki, możesz bardziej skoncentrować się na grze niż wtedy gdy twoje palce są na klawiaturze. Uważaj, można się od niej uzależnić! Mamy nawet jej wersję na Halloween. W Creepy Pong grasz w zwykłą grę w tenisa stołowego ale gdziekolwiek spojrzysz, znajdziesz coś związanego z Halloween. Można w nią grać przez cały rok, nie trzeba czekać na Halloween!