Flashowe Gry » Sportowe » Surfowanie
8.2 / 10 - 1123

Surfowanie

Nie każdy ma ocean tuż za rogiem i nie każdy może złapać falę. I właśnie dla tych osób mamy tutaj fantastyczne gry związane z surfowaniem. Wykonuj najbardziej zwariowane akrobacje i zrób wrażenie na wspaniałej dziewczynie albo świetnym chłopaku, którzy z plaży obserwują Twoje poczynania. Powodzenia na fali!

Stary, fala już czeka! Jeśli chciałbyś ją złapać aby sprawdzić czy potrafisz przeżyć w oceanie unosząc się na desce surfingowej, to jesteś we właściwym miejscu! Mamy dla ciebie jedne z najlepszych gier surfingowych. W nich każdy gracz znajdzie coś dla siebie oraz przeżyje przygodę na desce surfingowej. Jeśli chciałbyś unieść się na fali i wykonywać akrobacje na desce, sprawdź Surf's Up. Im więcej akrobacji wykonasz bez spadnięcia z deski i rozbicia się, tym więcej punktów zdobędziesz. Czy potrafisz dojść do końca gry? Nie każdy to potrafi!

Jeśli chciałbyś pomóc Dooly w jeżdżeniu na desce, zagraj w Dooly Surfing. Jeśli wypadniesz z deski trzy razy, gra się zakończy. Do tego czasu musisz jednak pomóc naszej bohaterce w walce z falami. Gra jest prosta ale bardzo wciąga. Dla fanów kreskówek The Incredibles Thin Ice mamy grę w przygodę na desce surfingowej którą można szybko opanować. Zagraj w którąkolwiek z naszych gier surfingowych online a będziesz się świetnie bawił. Graj wytrwale a możesz stać się jednym z czołowych graczy na desce surfingowej!