Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Gry Motorcross
8 / 10 - 1607

Gry Motorcross

Fantastyczne gry motocrossowe są demonstracją umiejętności i prędkości. Czy jesteś wystarczająco dobry, żeby balansować motorem na stosie drewna albo ścigać się przy pełnej prędkości po błotnistym torze? Odpal silnik i ruszaj do gry Motocross!

Dla fanów motocykli, którzy uwielbiają się ścigać, nasz zbiór gier Flash Motocross jest strzałem w dziesiątkę. Mamy gry zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Najlepsze jest to, że możesz grać w internetowe gry wideo za darmo, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę. Ostrzegamy tylko, że gry mogą cię wciągnąć i pochłonąć cały twój wolny czas!
W grze Motocross FMX sterowanie jest proste, ale chodzi o czas i wykonanie. Będziesz oczywiście skakać motorem, ale możesz przyciskać klawisze numeryczne, aby wykonać różne wyczyny kaskaderskie i triki, umożliwiające ci szybkie zyskanie punktów. Jeśli będziesz naprawdę dobry, możesz zdobyć wysoki wynik. Inną świetną grą Motocross dostępną on-line jest Motocross Urban Fever, która rozgrywa się w samym centrum miasta. Jeśli szukasz większego wyzwania, wypróbuj Solid Rider. Możesz zająć pierwsze, drugie bądź trzecie miejsce, ale musisz zaliczyć rundę by przejść do następnego wyścigu. Jesteś w stanie zostać mistrzem motokrosów? Dzięki tej grze możesz się o tym przekonać.