Flashowe Gry » Sportowe » Gry Olimpiada
8.7 / 10 - 3074

Gry Olimpiada

Tutaj znajdziesz wszystkie ulubione olimpijskie dyscypliny sportowe! Łucznictwo, maraton i oczywiście bieg przez płotki na 110 m. Ukończ wszystkie gry i zostań najlepszym mistrzem olimpijskim!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wygraniu złotego medalu? Dzięki naszym grom olimpijskim będziesz miał szansę dostać brązowy, srebrny lub złoty w wielu różnych kategoriach. Dla wielbicieli sportu gry te są idealnym sposobem na spędzenie czasu. Jedną z najlepszych gier olimpijskich online jest Micro Olympics. Twoim zadaniem jest wystrzelenie robota z ogromnego działa. Nie jest to może klasyczna gra olimpijska, ale zapewnia długie godziny zabawy.
Kolejnym znakomitym tytułem jest gra China 2008, w której możesz spróbować swoich sił na Olimpiadzie w 2008. Sterowanie jest proste, ale nie znaczy to, że łatwo jest zdobyć pierwsze miejsce - jeśli poćwiczysz, to uda ci się zdobyć złoto w każdej kategorii. Jeśli lubisz biegać, to spróbuj gry Sprint, która pozwoli ci wykonać szalony zryw, aby wygrać wyścig. Jest to jedna z naszych najlepszych gier w tej kategorii. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że we wszystkie tytuły możesz zagrać zupełnie za darmo!