Flashowe Gry » Latanie
8.5 / 10 - 3684

Latanie

Któż z nas jako dziecko nie chciał zostać pilotem? Teraz to marzenie może się spełnić! W tej kategorii znajdziesz mnóstwo różnych gier typu Latanie. Mamy gry, gdzie musisz bardzo ostrożnie wylądować samolotem, żeby pozostał w jednym kawałku. Jeśli jesteś pełen brawury, coś w stylu Top Gun, powinieneś zagrać w którąś z Walk Powietrznych!

Latanie może zapewnić wiele godzin rozrywki, z naszymi grami możesz spełnić swoje wszystkie lotnicze fantazje. Chcesz wybrać samolot i poszybować wśród chmur, wziąć udział w walce psów a może nawet dwóch. Mamy coś dla każdego pilota w wygodnym fotelu. Nasze ulubione to Bezpieczne Lądowanie, Raiden X i Zbieraj i lataj. Jeśli żadna z tych cię nie ekscytuje to zobacz Walka Powietrzna, Gry Helikopter, bądź Pilot Kaskader i zacznij przemierzać przestworza. Nie ważne jak lubisz latać, nasze gry online pozwolą ci zawsze latać wysoko.
Bomber at War to jedna z wielu gier lotniczych, jakie polecamy. W Bomber at War, twoja misja polega na zniszczeniu przeciwnika używając bombowca. Możesz iść o krok dalej, zdobyć większe bomby i dokonać więcej zniszczeń. Możesz również poprawić swoją strategię. Ale czy jesteś w stanie wykonać ostatnią misję? H.A.W.X. 2 jest kolejną klasyczną Walka Powietrzna, która będzie trzymała cię w napięciu. Częściowo oparta na słynnym pisarzu, startujesz z lotniskowca i przystępujesz do niszczenia wroga. Uwierz nam jest wiele szkód do wyrządzenia. Skies Of War jest bardzo podobna, ale niektórzy gracze ją wolą.