Flashowe Gry » Sportowe » Gry Siatka
8.8 / 10 - 7185

Gry Siatka

Siatkówka zyskuje coraz większą popularność. Nikogo to nie dziwi, bo przecież jest to dynamiczna, pełna akcji dyscyplina sportowa. Tutaj możesz zagrać w różne odmiany siatkówki. Nie pomiń żadnej z nich i wybierz swoją ulubioną!

Nasze gry w siatkówkę to świetny sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Jeśli jesteś fanem sportu to będziesz uwielbiał te symulacje. Mamy coś dla każdego typu gracza na każdym poziomie zaawansowania. Nasze gry są dostępne za darmo na Internecie dlatego możesz grać w więcej niż jedną jeśli tylko masz ochotę. W Siatkówka 2 kontrolujesz trzech graczy. Choć wydaje się to bardzo pracochłonne, w rzeczywistości to świetna zabawa na wiele sposobów. Jeśli gracz się odwróci, musisz dać mu czas na obrót i odbicie piłki. Jest to gra na czas i trzeba kliknąć myszką we właściwym momencie.

Bardziej agresywną odmianą gry w siatkówkę jest Ragdoll Volleyball. Jest to gra już ci znana choć ma kilka nowych elementów. Nie wyjawimy wszystkiego by nie zepsuć ci zabawy ale jeśli szukasz czegoś nieco ekstremalnego, jest to gra dla ciebie. Czy chciałbyś dowiedzieć się jak to jest być Daffy Duckiem grającym w siatkówkę? Teraz możesz się o tym przekonać! Ta urocza gra jest prosta lecz będziesz się w niej dużo śmiał i dobrze bawił. Wybierz którąkolwiek z naszych gier online w wersji Flash a jesteśmy przekonani iż będzie to świetna zabawa.