Flashowe Gry » Sportowe » Gry Zimowe » Gry Narty
8.6 / 10 - 4065

Gry Narty

Po co czekać na pierwszy śnieg, jeśli masz ochotę założyć narty? Wejdź i zagraj w gry narciarskie. Zjazdy, skoki, akrobacje i slalomy – wszystko to znajdziesz w tu, na miejscu. Dzięki tym grom będziesz mieć zapewnioną wspaniałą rozrywkę przez całą zimę!

Jeśli chodzi o gry narciarskie, to dobrze trafiłeś. We wszystkie nasze gry możesz grać zupełnie za darmo, wystarczy jedynie odrobina czasu. Jeśli lubisz ten dreszczyk emocji związany ze zjeżdżaniem z gór i omijaniem przeszkód, to pokochasz gry które zgromadziliśmy w tej kategorii. Jedną z naszych faworytek jest Skoki Narciarskie 2, gdyż możesz w niej robić te wszystkie sztuczki i skoki na rampach. Będziesz musiał trochę poćwiczyć, ale sterowanie w tej grze jest bardzo proste. Nim się obejrzysz będziesz latał w powietrzu na swoich nartach.
Kolejnym tytułem jest Triki Na Nartach. W tym przypadku musisz zwracać uwagę na różne elementy swoich trików, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Nawet jeśli nie będziesz najlepszy, to ta darmowa gra dostarczy ci sporo frajdy. Jeśli zaś szukasz kolekcji mini-gier w scenerii narciarskiej, to polecamy Cross Country Skifahren. Tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, którą mini-grę polubisz najbardziej - spędzisz przy niej sporo czasu starając się zdobyć najwyższy wynik.