Flashowe Gry » Humoru Gry
7.1 / 10 - 5229

Humoru Gry

Te gry są po prostu po to, żeby miło spędzić czas! Nie znajdziesz tu krwiożerczych przeciwników, nie ma też potrzeby obmyślania skomplikowanych strategii. Zrelaksuj się, zagraj w Zarządzanie stresem albo w Wystrzeliwanie przeróżnych rzeczy. Gry, które znajdują się w tej kategorii, są zabawne i działają odprężająco. Milej zabawy!

Szukasz gier, które cię rozbawią? Mamy do twojej dyspozycji szeroki wachlarz gier wideo, które sprawią, że pękniesz ze śmiechu. No, może nie dosłownie, ale wiesz co mamy na myśli. Jeśli potrzebujesz trochę dobrej zabawy, te gry są stworzone dla ciebie. Wystrzeliwanie Rzeczy, Nie wdaj się w kłótnię, i Smieszne Miny, to tylko niektóre gry online, które polecamy. Specjalnie wyselekcjonowaliśmy nasze gry, żeby mieć pewność, że są to najlepsze Flasz gry online. Nie chcemy marnować twojego czasu, abyś musiał brodzić po grach, które nie są śmieszne.
Jeśli wolisz mniej subtelny humor, musisz sprawdzić Usuń Pryszcze! i Pee Drunk. Obydwie gry są śmieszne dla niektórych ludzi. Jeśli to nie jest humor dla ciebie, sprawdź jedną z gier Zarządzanie stresem taką jak Kevin Federline. Zwierzęta W Mieście jest kolejną popularną grą wśród wielu ludzi. Przyprawianie zwierzętom śmiesznych twarzy, nigdy nie przestaje być śmieszne. Ta Flash gra jest wyjątkowa pod tym względem, odpowiadasz na pytania a zwierzęca twarz pokazuje ci w jakim jesteś nastroju. Gra jest bardzo prosta, ale na pewno cię rozbawi.