Flashowe Gry » Sportowe » Gry Rybak
8.5 / 10 - 6056

Gry Rybak

Chcesz iść na ryby, ale na dworze jest zimno i pada deszcz? A może nie masz łodzi? A może po prostu nie chcesz robić krzywdy biednym, małym rybkom? Nie trzeba już wychodzić z domu i godzinami wyczekiwać, aż ryba się złapie. Teraz możesz tutaj łowić wszystko, na co tylko masz chęć.

Lubisz łowić ryby? Jeśli tak, to pokochasz nasze najlepsze gry Flash Rybak. Bez względu na to, którą z nich wybierzesz, spędzisz godziny na rozładowywaniu stresu, łowiąc różne gatunki ryb. Niektóre z tych gier to symulacje, tak dokładne jak to tylko możliwe, podczas gdy w innych chodzi jedynie o dobrą zabawę – co oznacza, że mamy coś dla każdego gracza. Czas zarzucić linkę do jeziora bądź oceanu, aby zobaczyć, co dasz radę złowić.
Na początek polecamy grę Rybak Sam. Jest złudnie prosta, a do tego uzależniająca. Początkowe poziomy są w miarę łatwe, abyś mógł przyzwyczaić się do sterowania, lecz z kolejnymi poziomami będziesz musiał dostarczać coraz większe sumy, łapiąc mniejsze i szybsze ryby. Uważaj na trujące osobniki, inaczej stracisz pieniądze! Jeśli potrafisz dojść do ostatniej rundy tej gry to znaczy, że jesteś prawdziwym rybakiem. Sądzimy, że spodobają ci się także Laguna i Mistrz Wędkarstwa – dwie z najlepszych gier Flash Rybak, które oferują ci dreszczyk zarzucania linki, abyś mógł się przekonać, czy jesteś w stanie złapać rybę-trofeum. Obie nieco różnią się między sobą, lecz każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby spędzić czas na wirtualnym wędkowaniu.