Flashowe Gry » Logiczne » Łączenie trzech przedmiotów » Bubble Shooter
9 / 10 - 56662

Bubble Shooter

Wszystkie gry z serii Bubble Shooter powstały na bazie Puzzle Bobble, pierwowzoru opracowanego i wydanego przez Taito Corporation. W tych grach należy zniszczyć kulki, strzelając do nich kulką w tym samym kolorze. W czasie gry poziomy stają się coraz trudniejsze i masz coraz mniej czasu na wypracowanie odpowiedniej strategii. Ponadczasowa zabawa dla ludzi w każdym wieku!

Lubisz grę Bubble Trouble lub podobne gry? Nasza kolekcja gier Flash Bubble Shooter dostarczy ci rozrywki i satysfakcji. Oferujemy duży wybór różnych wersji tej popularnej gry. Cel jest prosty – rozbij tak wiele baniek z każdego poziomu, ile dasz radę. Możesz to zrobić strzelając w nie inną bańką. Gdy kolory sąsiadujących baniek są takie same, pękają!
Jeśli zasady brzmią dla ciebie prosto, masz rację, lecz kolejne poziomy stają się coraz większym wyzwaniem. To właśnie przyciąga tak wielu graczy do gier Bubble Shooter. Ułatwiamy ci znalezienie tej, którą polubisz najbardziej, oferując szeroki wybór gier w tej kategorii. Nawet jeśli nigdy nie grałeś w tę grę, znajdziesz taką, z którą dasz sobie radę. Zrozumienie zasad jest naprawdę proste. Jedną z naszych najlepszych gier Flash Bubble jest Super Kulki, w której chodzi przede wszystkim o kolory baniek. Musisz włączyć szybkie myślenie i rozbić wszystkie bańki, zanim przejdziesz dalej. Im więcej baniek rozbijesz, tym wyższy będzie twój wynik. Jeśli rozbijesz je szybko, dostaniesz także dodatkowe punkty, aby móc załapać się na tablicę najlepszych wyników dostępną w niektórych grach.