Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Gry Madżong
9.1 / 10 - 9203

Gry Madżong

Madżong jest popularną grą planszową pochodzącą z Chin. Grę prawdopodobnie stworzył znany chiński filozof, Konfucjusz, ponad 2,5 tysiąca lat temu! A teraz możesz zagrać w madżonga tutaj, online. Dzięki różnorodnej tematyce i licznym wariantom, gra nigdy się nie znudzi.

Nasze gry Flash Madżong to świetny sposób na dobrą zabawę z azjatycką klasyką strategiczną. Choć zasady są proste, to szybko przekonasz się, że potrzeba sporo strategii, by wygrać tę grę. Nieważne, czy grasz z komputerem czy z innymi graczami rozsianymi po całym świecie – ta gra wideo zapewni ci mnóstwo dobrej zabawy.
Na początek zagraj w Mahjong Tower. Ta wersja posiada wiele różnych opcji, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Jeśli szukasz czegoś innego, np. tematycznej gry Madżong, wypróbuj Mahjong Alchemy. Jeśli nie odpowiada ci żadna z tych gier, możesz zawsze zagrać w Połącz Zwierzęta, która jest uproszczoną wersją gry, koncentrującą się na płytkach z różnymi zwierzętami. Na tej stronie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno gracze posiadający doświadczenie w internetowych grach Flash Madżong jak i ci, którzy szukają czegoś nowego. Zebranie najlepszych klasycznych gier strategicznych opartych na płytkach zajęło nam sporo czasu. Możesz zagrać za darmo w dowolną ilość gier. Co więcej, nie musisz przejmować się rozkładaniem kart, więc możesz zacząć nową grę kiedy tylko chcesz.