Flashowe Gry » Sportowe » Gry BMX
8.3 / 10 - 4678

Gry BMX

BMX może być niebezpieczny, każdy o tym wie. Lubisz poczuć dreszczyk emocji, ale nie chcesz ryzykować, że połamiesz wszystkie kości i resztę życia spędzisz na wózku inwalidzkim? To wypróbuj gry BMX. Weź udział w wyścigach, popisach kaskaderskich i skokach, żeby przejść przez różne poziomy, odważ się na ryzyko!

Jazda na rowerze BMX, wszystkie akrobacje i sztuczki są świetną zabawą, ale mogą okazać się również niebezpieczne. Z naszymi grami Flash BMX, nie musisz się o to martwić. Wyścigi są niezłą zabawą, ale jeśli dodać do tego elementy ze skakaniem i różnymi sztuczkami równanie jest proste, gry komputerowe staja się super niesamowite. Tak jest w przypadku naszych darmowych gier rowerowych w, które możesz grać online...
W Bmx Extreme możesz jeździć rowerem i wykonywać różne akrobacje na rampie. Im lepszą akrobację wykonasz tym więcej punktów zdobywasz. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, możesz się pojawić nawet na tablicy z najlepszymi wynikami. To nie dla ciebie spróbuj, BMX Park lub Free Wheels, obie równie dobre. Jeśli uwielbiasz skakać, z naszymi Flasz grami znajdziesz zajęcie na dłuższą chwilę. Najlepsze jest to, że możesz grać za darmo. Lubisz wyścigi rowerowe i różne akrobacje na rampie, w takim razie na pewnoa znajdziesz swoją ulubioną grę w tej kategorii. Jesteś w stanie przebrnąć przez różne trasy i dotrzeć do końca?