Flashowe Gry » Sportowe » Gry Krykiet
8.6 / 10 - 1776

Gry Krykiet

Być może nie lubisz grać w prawdziwego krykieta, ale te gry są naprawdę fajne. Niektóre koncentrują się na jednym aspekcie krykieta, podczas gdy inne pozwolają ci grać w całej drużynie graczy. Wyzywam cię, spróbuj stać się wirtualnym profesjonalnym graczem w krykieta!.

Nie jest to może najpopularniejszy sport na świecie, ale i tak wielu ludzi na całym świecie kocha tę grę. Nasze gry Flash Krykiet obejmują rozgrywki od tych podwórkowych po wielkoligowe, a także wszystko co pomiędzy. Niektóre skupiają się tylko na jednym aspekcie gry np. na łapaniu lub rzutach. Inne umożliwiają ci zabranie swojej drużyny na turniej i wygranie mistrzostw.
Bez względu na to, czy wybierzesz pełną rozgrywkę na prawdziwych zasadach czy inny typ naszych gier Flash Krykiet, granie za darmo w internecie pomoże ci się zrelaksować i odreagować stres, spędzając przyjemnie czas. Jeden z popularniejszych tytułów to Test Catch Cricket, który koncentruje się na łapaniu piłek. Sprawdź, czy dasz radę osiągnąć wysoki wynik i pokonać swoich przyjaciół. Gracze chętnie wybierają także Gully Cricket i Ashes 2 Ashes Zombie Cricket. Obie te gry pozwalają ci wskoczyć w środek akcji, jednak wciąż musisz zastanawiać się nad ogólną strategią. Którąkolwiek z gier wybierzesz, ufamy, że nasze gry Flash Krykiet przypadną ci do gustu. Gdy już spróbujesz jednej z nich, jesteśmy przekonani, że będziesz chciał spróbować ich wszystkich przynajmniej raz.