Flashowe Gry » Akcja
8.9 / 10 - 25479

Akcja

Koniecznie zagraj w gry akcji, one podniosą Ci poziom adrenaliny. Mamy tu olbrzymią kolekcję wszelkiego rodzaju gier akcji. Możesz zdobywać kolejne poziomy, strzelając do żądnych krwi przeciwników albo bronić bazy przed najeźdźcami, Twój wybór!

Lubisz akcję i emocję w grach komputerowych? Mamy to pod kontrolą z selekcją naszych darmowych gier Flash, które przepełnione są akcją. Od jazdy samochodem po strzelanie, ucieczki i bujanie się na linach, aby ocalić księżniczkę. Mamy coś dla wszystkich miłośników w tej kategorii Akcja.
Niektóre z tych gier mogą zawierać przemoc, ale walcząc z zombi czy kosmitami, niekoniecznie jest takie złe! Ilość zabijania i krwi zależy od gry. Zapewniamy również, że posiadamy mnóstwo gier, które nie zawierają przemocy, ale napakowane są akcją. Jeśli tego właśnie szukasz, zerknij tutaj Box Games. Ok, no może te również zawierają przemoc. Zawsze możesz sprawdzić naszą kategorię Action. Dla tych, którzy lubią strzelać mamy darmowy Flash FPS, musisz to wypróbować. Green Beret Castle Assault przenosi cię w samo serce akcji. Ciekawą rzeczą w tej grze jest to, że możesz zmienić poziom na bardziej zaawansowany, gra jest wtedy trudniejsza. Jeśli masz mało czasu na zabijanie, to jest to gra dla ciebie. Z pewnością zapewni ci rozrywkę na dłuższą chwilę.