Flashowe Gry » Gry Samochodowe » Gry Quady
8 / 10 - 1399

Gry Quady

Weź udział w wyścigu quadów pędzących przez błota z maksymalną prędkością. Leć ponad przeszkodami, wymijaj przeciwników i zapewnij sobie pierwsze miejsce na mecie. Świetna zabawa na czterech kółkach!

Każdy wielbiciel czterech kółek i off-roadu znajdzie w tej kategorii coś dla siebie. Gdy zobaczysz wszystkie te znakomite tytuły, będziesz błagał o więcej godzin w dobie, ale mieć czas we wszystkie zagrać. Gry wyścigowe to ogromna frajda. Na początek powinieneś spróbować 4 Wheel Blitz, czyli znakomitych wyścigów w trudnym terenie. Nie martw się - twój quad poradzi sobie ze wszystkim, co ma do zaoferowania trasa. To twoje umiejętności zaważą o zwycięstwie!
Kolejnym dobrym tytułem jest Offroad Thunder, w której musisz skakać i wykonywać akrobacje, aby zdobyć najwięcej punktów. Z czasem będziesz musiał sobie radzić coraz lepiej, dzięki czemu gra jest takim wyzwaniem. Najlepszym przedstawicielem gier o czterech kółkach jest Extreme Quad 3D, która posiada wszystko, czego można wymagać od gier off-road, a nawet trochę więcej. Jeśli tylko masz czas - ćwicz ile się da, a może zdobędziesz najwyższy wynik i zostaniesz Królem Quadów.