Flashowe Gry » Logiczne
8.7 / 10 - 31427

Logiczne

Postaw sobie wyzwanie i zagraj w te wspaniałe gry logiczne. Jeśli zdołasz je wszystkie rozwiązać – a zbiór jest naprawdę olbrzymi – możesz uznać się za najmądrzejszego mężczyznę albo najinteligentniejszą kobietę! Czas rozruszać szare komórki i zabrać się za łamigłówki!

Jeśli lubisz układanki to dobrze trafiłeś. Mamy całkiem sporo kuszących łamigłówek od, których nie będziesz w stanie się oderwać przez wiele godzin. Możesz zacząć od Kolory lub Match Shapes. Najpopularniejsze darmowe Flash gry w tej kategorii to Gold Strike, Kafelki Nieoczekiwanego i Sport Zuma. Lubisz Flash gry takie jak Gry Madżong, dobrze trafiłeś. Mamy kilka różnych wersji tej klasycznej chińskiej gry strategicznej. Mahjong Alchemy jest jedną z najpopularniejszych wersji tej gry, ze względu na żywe kolory i atrakcyjny wygląd klocków. Inne gry, takie jak Mahjong Tower są również godne polecenia.
Posiadamy również inne typy łamigłówek takie jak gry typu Flash Znajdź różnicę. Do tej kategorii należą również Butterfly Fantasy i Brave Kitten, które są świetnym przykładem gier Znajdź różnicę. Różnią się one artystyczną wizją, możesz wybrać, która pasuje ci lepiej. Gry takie jak na przykład Szukaj obrazków, zapewniają również mnóstwo rozrywki i wszyscy je uwielbiają. Klątwa Amsterdamu i Golden Mask, są doskonałym przykładem w tej kategorii. Niezależnie od wyboru, jeśli lubisz ćwiczyć swoje szare komórki, rozejrzyj się.