Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Gry Super Mario
9.3 / 10 - 3390

Gry Super Mario

To ja, Mario! Dzięki grom Super Mario dostępnym online, baw się w jego fantastycznym świecie. Zagraj w klasyczną grę platformową albo weź udział w wyścigu rowerowym. Możesz nawet ściągać się z nim na skuterze wodnym. Gwarancja wielu godzin dobrej zabawy!

YokoYoko
81%
Wszyscy, którzy pamiętają klasyczne gry platformowe z minionych lat, uśmiechną się na widok gier w tej kategorii. Jeśli tęsknisz za grami wideo, z pewnością spodobają ci się niektóre z najlepszych gier Flash w stylu Mario. Gry typu side scroller są nadal bardzo popularne, ponieważ przebiegają szybko i dynamicznie, jednocześnie wymagając od gracza strategii oraz dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Ponieważ nasza oferta świetnych gier jest bardzo bogata, mamy dla ciebie kilka sugestii. Mario Boxing jest znakomitą grą bokserską. Zasady są proste, ale pokonywanie przeciwników okaże się bardzo wciągające. Innym wspaniałym tytułem jest Super Mario Cross Game. W tej grze poruszasz się motocyklem terenowym i ścigasz się, pokonując po drodze przeszkody. Potrafisz ukończyć wyścig jako pierwszy? Jeśli lubisz gry typu side scrolling wystarczy, że rozejrzysz się i zobaczysz, że przygotowaliśmy jedne z najlepszych gier dostępnych na rynku. Jeśli jesteś graczem starej daty i tęsknisz za przesiadywaniem godzinami przed telewizorem i wyszukiwaniem tajnych poziomów w grach takich jak Mario, z pewnością polubisz gry z tej sekcji.