Flashowe Gry » Sportowe » Piłka Nożna » Rzuty wolne
8.8 / 10 - 17385

Rzuty wolne

Opanowałeś technikę strzału jak Messi czy Sneijder? Wypróbuj te gry, żeby ćwiczyć swoje umiejętności. Dzięki różnym wariantom możesz udoskonalić rzuty wolne i pokonać przeciwną drużynę.

Nasze darmowe gry z piłką nożną w roli głównej to fantastyczny sposób, aby poczuć dreszczyk emocji, wykonując rzuty karne. Piłka nożna to zawsze świetna zabawa, lecz zwłaszcza okazjonalne rzuty wolne. To rywalizacja sam na sam pomiędzy strzelającym i bramkarzem bez ingerencji reszty drużyny. To prawdziwy duch piłki nożnej.
RaulRaul
82%
Oferujemy wspaniały wybór gier Flash Rzuty Wolne, w które możesz grać online za darmo. Jeśli masz kilka wolnych minut lub godzin, możesz przetestować swoje umiejętności i zobaczyć, ile goli uda ci się strzelić. Prezentujemy szeroką gamę różnych gier. Wszystkie są darmowe, więc możesz wypróbowywać je dotąd, aż znajdziesz tę, która spodoba ci się najbardziej. Jeśli chciałbyś usłyszeć naszą rekomendację, spróbuj gry Penalty Shootout 2012, która oparta jest na sezonie 2012, jeśli chodzi o drużyny i statystyki. Jeśli ta gra nie przypadnie ci do gustu, Magical Kicks i Peace Cup są także świetnymi grami online typu Rzut Wolny. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, z pewnością spodoba ci się wykonywanie rzutów karnych i próby wykiwania bramkarza, aby strzelić gola.