Flashowe Gry » TV i Filmy
8.3 / 10 - 14548

TV i Filmy

W tej kategorii znajdziesz gry, które powstały w oparciu o ulubione filmy lub seriale. Wciel się w postać Spongeboba i przeżyj przygody w mieście Bikini Dolne albo uratuj Townsville jako jedna z Atomówek.

Oglądasz czasem film i masz ochotę przenieść się w sam środek akcji, która toczy się na ekranie. Teraz jest to możliwe. Nasze gry Flash na podstawie popularnych postaci telewizyjnych Ben 10 Gry i Gry Spongebob, to dwie popularne serie, ze swoimi własnymi kategoriami. Gry takie jak Spongebob oferują rozrywkę nie tylko dla dzieci, wielu dorosłych również miło spędzi przy nich czas.
Z grami na podstawie słynnych filmów i seriali, możesz przejąć kontrolę i mieć wpływ na rozwój akcji. Czy kiedykolwiek chciałeś być Batmanem i ocalić miasto Gotham od całkowitej zagłady? Teraz jest to możliwe! Mamy nawet darmową grę Flash na podstawie Toy Story...i wiele więcej! Masz ulubiony film lub serial? Jest duża szansa, że znajdziesz je tutaj. Naruto Ultimate Biker jest jednym z przykładów. Na podstawie tego animowanego hitu, nasza gra przeniesie cię w samo centrum akcji. Dla wielbicieli filmów animowanych, ta wysoce uzależniająca gra zapewni długie godziny świetnej rozrywki-za darmo. Jest to tylko jedna z wielu gier na podstawie filmów i seriali telewizyjnych, jakie mamy do zaoferowania.