Flashowe Gry » Sportowe » Piłka Nożna » Gry Piłka nożna
8.6 / 10 - 8362

Gry Piłka nożna

Piłka nożna albo futbol, zależy gdzie mieszkasz, jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Dzięki odbywającym się w każdym kraju rozgrywkom, przynosi roczne zyski liczone w miliardach dolarów. A teraz nadeszła Twoja szansa, zagraj w nogę jak Messi albo Ronaldo!

Jeśli lubisz gry piłkarskie, to mamy tutaj spory wybór. Nieważne czy mówisz na to futbol czy piłka nożna - te grą dostarczają mnóstwo zabawy. Niektóre z nich skupiają się wyłącznie na rzutach karnych, ale w innych możesz zrobić dosłownie wszystko, wliczając w to rozgrywanie całego sezonu. Czy uda ci się doprowadzić drużynę do mistrzostw? W King Of Defenders dostajesz piłkę i twoim zadaniem jest wbicie jej głową (dosłownie) do bramki. Wymaga to trochę praktyki, ale w zamian dostaniesz godziny świetnej zabawy próbując uzyskać najlepszy wynik.
Czymś bardziej złożonym jest Premiere League Foosball, czyli znakomita gra na wolne chwile. Możesz w niej wybrać swoją drużynę i dojść z nią do samych mistrzostw, jeśli jesteś wystarczająco dobry. W The Champions 3D twój czas jest ograniczony, ale dodaje to tylko ekscytacji twoim próbom strzelenia tylu goli, ile tylko się da. Możesz wybrać swoją drużynę oraz wiele innych opcji. Fani piłki powinni zacząć granie właśnie od tego tytułu.
RaulRaul
82%