Flashowe Gry » Sportowe » Gry Minigolf
8.7 / 10 - 2190

Gry Minigolf

Ciesz się rundką minigolfa w swoim własnym domu. W każdej z gier, zanim umieścisz piłkę w dołku, napotkasz serię przeszkód. Spróbuj przerzucić piłkę przez wiatrak albo przez zbiornik wodny, to nie takie proste, jak się spodziewasz. Obojętnie, jaką grę wybierzesz, we wszystkich masz szansę na zaliczenie dołka jednym uderzeniem!

Wielu ludzi lubi grać w golfa, a dla zwolenników gier Flash Minigolf mamy dobre wieści. Wystarczy tylko rozejrzeć się wśród świetnych tytułów dostępnych u nas on-line. Zebraliśmy dla ciebie kolekcję najbardziej popularnych gier tego gatunku. Dzięki nim nauczysz się doskonale strzelać.
Bardzo nas cieszy fakt, że masz tak wiele pól golfowych do wyboru. Na przykład w grze Miniputt III grasz do 18 różnych dołków i możesz nawet wybrać kolor piłeczki. Z kolei w grze Mały Golf nadal masz 18 dołków, ale grafika jest nieco inna. Office Mini Golf to kolejna ulubiona gra w tej kategorii. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze gry Flash Minigolf on-line, wystarczy tylko się rozejrzeć. Z pewnością jakaś gra przykuje twoją uwagę. Granie w minigolfa na żywo stanowi wspaniałą rozrywkę, ale jeśli musisz zostać w domu, możesz się dobrze bawić on-line za darmo. Używając myszki jako kija golfowego będziesz w stanie oddać idealny strzał. Jeśli ci się poszczęści, możesz trafić do dołka!