Flashowe Gry » Sportowe » Gry Zimowe » Deska snowboardowa
8.8 / 10 - 11457

Deska snowboardowa

Nie możesz doczekać się pierwszego śniegu? Wypróbuj nasze gry snowboardowe. Ich celem jest jak najszybszy zjazd na desce. Jeśli chcesz zagrać w naprawdę ekscytującą grę, pełną dzikich akrobacji i przy maksymalnej prędkości, nie szukaj dalej!

Jeśli kręcą cię gry o snowboardzie, to dobrze trafiłeś. Rozglądając się po tej kategorii zauważysz, że poświęciliśmy sporo czasu na wyszukanie najlepszych gier tego typu dostępnych w sieci. Gotowy wyjechać na stok i robić triki na śniegu? Downhill Snowboard zapewni ci rozrywkę na przewijanym ekranie. Łatwo się w nią gra, ale nie każdy zostanie mistrzem! Będziesz chciał poświęcić jej więcej czasu, aby zobaczyć, czy uda ci się dotrwać do końca. Niektóre ze stoków są naprawdę niesamowite.
Kolejnym snowboardowym tytułem jest Downhill SnowBoard 2. Rozgrywka jest dosyć standardowa, ale twórcy dorzucili trochę dodatków, żebyś się miał nad czym głowić. Czy uda ci się przedrzeć przez wszystkie poziomy i dotrzeć do końca? Druga część - Downhill Snowboard 3 - jest równie dobra. Rozejrzyj się - mamy tu coś dla każdego. Bez względu na to, czy wolisz się ścigać, czy raczej wykonywać szalone triki szybując w powietrzu - każdy fan snowboardu znajdzie tutaj coś dla siebie.