Flashowe Gry » Sportowe » Dwa ognie
8.6 / 10 - 8670

Dwa ognie

Każdy w szkole grał w dwa ognie. Niektórzy uwielbiali trafiać innych piłką w głowę, a inni nienawidzili, kiedy ktoś piłką trafił ich w głowę. Dla obu tych typów zawodników mamy teraz grę w dwa ognie online! Emocje wywołane rzucaniem piłki w kogoś, jak tylko można najmocniej, ale bez ryzyka skaleczeń czy urazów!

Pamiętasz grę Dwa Ognie z zajęć wf-u lub z podwórka? Teraz możesz powrócić do tej wspaniałej gry dzięki naszej kolekcji darmowych gier Flash Dwa Ognie. Dasz radę pozostać jako ostatni na polu bitwy? Czas się przekonać. Wybierz jedną z gier na tej stronie, aby rozpocząć ożywianie wspomnień: chwyć piłkę i wymieć swoich przeciwników, unikając piłek rzucanych w ciebie. Cóż za wspaniała zabawa!
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, możesz spróbować gry Pokaz. W tej grze Flash Dwa Ognie wybierasz postać i rozpoczynasz grę, unikając piłek i rzucając nimi w przeciwną drużynę. Twoim celem jest nie dać się wyeliminować poprzez trafienie piłką. Ta gra stanowi wspaniałą rozrywkę z wielu różnych względów. Dwie inne popularne gry online Dwa Ognie to All Star Dodgeball i Beaned. Którąkolwiek z nich wybierzesz, sądzimy, że spędzisz czas na świetnej zabawie, obrzucając innych piłkami i sam przed nimi uciekając. Przy odrobinie praktyki zaczniesz wygrywać grę za grą. A co najlepsze, z nami możesz grać online za darmo.