Flashowe Gry » Sportowe » Gry Yetisports
8.8 / 10 - 1158

Gry Yetisports

Yetisports to seria gier online, która została zapoczątkowana przez słynne odbijanie pingwina maczugą, ze stycznia 2004 r. Od tamtej pory pomysł był stosowany w wielu innych grach, co pozwoliło stworzyć mnóstwo zabawnych i wciągających pozycji flashowych. Nie szukaj dalej, zebraliśmy je tu wszystkie specjalnie dla Ciebie. Miłej zabawy!

Jeśli szukasz gier wciągających i zabawnych to znalazłeś ich odpowiednią kategorię. Nasze gry typu yetisports oparte się na słynnej grze w klub pingwina z 2004 roku. Dzięki tym odmianom, otrzymujesz przygodę i emocje z różnymi odmianami tradycyjnej fabuły : arktycznym klimatem i wieloma walkami.Ustrzel Pingwina jest zbliżona do gry która dała podwaliny dla tego gatunku. Gra się prosto i na wyczucie ale musisz trochę poćwiczyć aby zdobyć najwyższy wynik. Gra jest zabawna i głupiutka ale zapewnia dobrą rozrywkę.

Inną fajną grą typu yetisports jest Krwawe Odbicie. Musisz w niej rzucić pingwina wysoko w powietrzu i odbić go w odpowiedni sposób aby zdobyć najwięcej punktów. Zobaczysz że wciągnie cię na jakiś czas. W Flamingo Drive rzucasz w pingwina flamingiem. Czy potrafisz zachować odległość a jednocześnie grać stylowo i umiejętnie? Gra jest śmieszna i zabawna ale jednocześnie stanowi wyzwanie dla gracza. Tak jak w przypadku innych naszych gier z serii yetisports, jest dostępna za darmo online!