Flashowe Gry » Sportowe » Gry Wakeboard
8 / 10 - 1908

Gry Wakeboard

Sprawdź te szelmowskie gry wakeboardingowe. Wykonuj akrobacje jak profesjonalista nie opuszczając domu i nie mocząc się w wodzie. Rywalizuj z innymi i zdobądź najwięcej punktów!

Gry z serii Wakeboarding to świetna zabawa. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, możesz wykonywać najlepsze akrobacje i zdobyć najwyższy wynik. Każdy kto lubi gry w surfing w tej sekcji znajdzie coś dla siebie. Ich zaletą jest możliwość grania wszystkich naszych gier za darmo, nawet tych w których występuje wielu graczy. W Wakeboarding, musisz ominąć przeszkody i uderzyć w rampy więc wykonujesz skoki i akrobacje żeby zdobyć punkty. Czy potrafisz zostać mistrzem wakeboardingu? W tej grze masz szansę się o tym przekonać. Możesz w nią grać za darmo tyle razy ile tylko masz na to ochotę.

W Jetski Rush będziesz uczestniczył w szalonych zabawach w wodzie. Przypomina ona gry w skutery wodne lecz niektóre elementy się różnią. Jeśli lubisz gry tego rodzaju polecamy ci tą grę. W Surf or Sink musisz ratować się przed zatonięciem w wodzie. Jest to bardzo wciągająca gra która zapełni ci czas na wiele godzin. Jeśli będziesz w nią dobry możesz uplasować się wśród najlepszych graczy.