Flashowe Gry » Sportowe » Sporty Barowe » Air Hokej
8.7 / 10 - 8913

Air Hokej

Każdy choć jeden raz w życiu grał w cymbergaja. Teraz nie musisz już chodzić do śmierdzących potem, zatłoczonych salonów gier. Możesz po prostu zagrać na swoim komputerze. Nie będziesz musiał łapać za sprzęt zlany łzami przegrywających, wystarczy korzystać z myszki, aby pokonać przeciwników. Wspaniała gra, w którą można grać na okrągło!

Air hockey jest świetną zabawą, jednak jeśli nie zawsze masz dostęp do stołu. Przydatna okazać się może, nasza kolekcja gier Air Hockey. Wszystkie gry są darmowe, śmiało możesz więc, zacząć grać. Poczujesz się jakbyś naprawdę tam był i prześlizgiwał krążki w tą i z powrotem. A wszystko w zaciszu własnego domu.
Gra Air Hockey jest bardzo prosta i nieskomplikowana, ale musisz sporo ćwiczyć, żeby nauczyć się jak odbijać krążek od krawędzi, zdobywać punkty i strzelać gole. Grywasz w tą grę w realu? Nasze darmowe Flash gry, pomogą ci trenować w wolnej chwili, na komputerze lub tablecie. Nasze ulubione air hockey Flash gry to, Air Hockey 2 i AirHockey. Jest to trochę więcej niż podstawowa wersja gier Air Hockey, która czyni je tak uzależniające. To są dwie zupełnie różne gry, tak więc zanim zdecydujesz, która jest twoją ulubioną, wypróbuj obie. Jeśli żadna z tych nie przypadnie ci do gustu, mamy dla ciebie całe mnóstwo innych, darmowych gier w zanadrzu.