Flashowe Gry » Sportowe » Piłka Nożna » Kapki
8.3 / 10 - 11224

Kapki

Dzięki grze w kapki możesz trenować umiejętności piłkarskie. Nie pozwól, żeby Twoja piłka spadła na ziemię przed piłką przeciwnika. Ale uwaga! Gra może się wydawać łatwa, jednak przeciwników będzie coraz trudniej pokonać!

Dla fanów sportu i piłki nożnej przygotowaliśmy kolekcję najlepszych gier Flash Kapki, która wywoła uśmiech na ich twarzy oraz spowoduje skoki z radości. W tej kategorii zebraliśmy same najlepsze gry, wszystkie w jednym miejscu. Gdy już znajdziesz tę, w którą chcesz zagrać, musisz po prostu zacząć. Nie musisz nic płacić, aby zagrać w którąkolwiek z naszych darmowych gier online Flash Kapki.
KopyKopy
71%
Na początek, wybierz grę Super Skoczek. Twoja postać Stan może używać tylko swojej głowy, aby strzelać gole do bramki. W miarę posuwania się coraz dalej w grze, pojawia się coraz więcej piłek, czyniąc zadanie coraz trudniejszym. Dasz radę opanować sytuację i użyć głowy (dosłownie), aby wstrzelić wszystkie piłki do bramki? Bardzo trudno zdobyć najwyższy wynik w tej grze. Polecamy także dwie inne gry typu Kapki, a mianowicie EK Heads i Air Tennis. Gry, w których można strzelać karniaki są bardzo popularne z konkretnego powodu – są świetną zabawą! Dzięki dużej liczbie wariantów gier tego typu, mamy coś dla wszystkich typów graczy. Bez względu na to co lubisz, sądzimy, że znajdziesz coś dla siebie, aby spędzić czas, robiąc to, co sprawia ci przyjemność.