Flashowe Gry » Sportowe
8.2 / 10 - 10941

Sportowe

Czy Ty też jesteś prawdziwym sportowcem, lecz siedzisz bezczynnie, bo na dworze pada? Ja też, ale teraz możemy zachwycić publiczność przed komputerem. Weź udział w zawodach na najszybszy zjazd na desce snowboardowej albo zagraj w baseball i tak wybij piłkę, żeby udało się zaliczyć wszystkie bazy! Pamiętaj o nawadnianiu organizmu!

Cokolwiek lubisz Gry Tenis czy Bilard, na naszej stronie dostępne są najlepsze gry sportowe. Naprawdę jest w czym wybierać, posiadamy szeroki asortyment gier takich jak Koszykówka i Gry Baseball mamy nawet, Gry Rugby! Nie zapomnij również naszej wspaniałej listy Gry Dart. Bilard jest dobrze znaną i uwielbianą klasyczną grą w bilard. Kontrola ruchów ułatwia koordynację ruchów.Tennis Game pozwala ci, grać z komputerowym przeciwnikiem. Bez obaw, ta gra posiada wiele różnych poziomów
Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, na pewno będziesz podekscytowany grą Penalty Shootout 2012. Ta gra jest dosyć prosta, ale jest w stanie zapewnić ci całą gamę sportowych emocji. Możesz nawet postarać się i zobaczyć swoje imię na tablicy najlepszych wyników. Po zamianie swojej narodowości, możesz na przemian, strzelać gole lub stać na bramce. Sportowe zapewnią ci mnóstwo zabawy i sportowe emocje, bez zakwasów następnego dnia! Te gry potrafią być świetnym rozwiązaniem na stres. Grając w nasze gry online za darmo, będziesz w stanie się zrelaksować, bez wyciskania z siebie siódmych potów. Bez względu na umiejętności, jeśli jesteś sportowym graczem, z cala pewnością mamy coś dla ciebie.