Flashowe Gry » Latanie » Pilot Kaskader
8.4 / 10 - 3154

Pilot Kaskader

Któż jako dziecko nie chciał zostać pilotem samolotu akrobatycznego?! Teraz możesz spełnić marzenia, no, przynajmniej online! Rozpocznij lot i spróbuj uzyskać jak najlepszy wynik, wykonując zapierające dech w piersiach akrobacje!

Jeśli lubisz gry, w których się lata, to musisz przejrzeć naszą kolekcję "Pilot kaskader". Będziesz miał w nich możliwość wykonywania podniebnych akrobacji w wielu różnych samolotach oraz innych pojazdach. A najlepsze w naszych grach jest to, że możesz w nie grać zawsze i wszędzie - całkowicie za darmo! W Stunt Pilot Island dostaniesz szereg misji, którym musisz podołać. Tylko najlepsi piloci dotrwają do końca tej gry. Czy dasz radę manewrować swoim samolotem wykonując przy tym sztuczki?

Szukasz jeszcze większych wrażeń? Spróbuj Stunt Pilot Trainer. Z początku wydaje się prosta, ale wymaga trochę przyzwyczajenia. Z czasem będziesz coraz lepszy, dzięki czemu pokonasz poziomy jeszcze szybciej, z czym wiąże się więcej punktów. Czu uda ci się ukończyć akademię? Czas się przekonać! Bez względu na to, co wybierzesz, nasze gry zapewnią ci wiele rozrywki, gdy będziesz latał w przestworzach wykonując skomplikowane akrobacje. Tylko najlepsi piloci zdobędą najwyższe wyniki i zapiszą swoje imię w rankingu!