Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Reakcja łańcuchowa » Boomshine
8.4 / 10 - 213

Boomshine

Ta gra będzie trzymać cię na krawędzi fotela przez długi czas. Na początku może wydać się łatwa ale wygląd jak zawsze może zmylić. Spróbuj wysadzić w powietrze wszystkie te kolorowe bańki!

Boomshine jest pozornie prostą układanką, która absolutnie zaczaruje cię na długie godziny. Łatwo się gra, jednak wcale nie jest tak łatwo ją wygrać. Szczególnie wyższe poziomy mogą sprawiać więcej trudności. Jednak przy dobrych chęciach i przy odrobinie ćwiczeń, z całą pewnością będziesz w stanie dostać się na tablicę z najlepszymi wynikami.
Oczywiście oryginalna gra Boomshine jest świetna, ale jeśli potrzebujesz wyzwania po tym jak opanujesz ją do perfekcji polecamy Sprzęt Skunksa, która zapewni ci jeszcze więcej zabawy. Gra ta jest dosyć podobna do Boomshine, zawiera 10 bardzo unikatowych i wymagających poziomów. Myślisz, że dasz radę ja ukończyć? Nie zapomnij zagrać w Bombs 3, gdzie używasz myszki do przenoszenia i detonacji bomb, aby ukończyć poziom. Jest to kolejna świetna gra Flash, podobna do Boomshine. Nie ważne czy grasz w oryginalne gry komputerowe czy w próbujesz grać w jedną z naszych odpowiedników. Jesteśmy pewni, że stracisz dla nich głowę, dosłownie! Ta gra nie jest jednak dla wszystkich. Tylko najtwardsi zawodnicy, którzy lubią wyzwania i nowości są w stanie jej podołać.