Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Huśtawka
8.7 / 10 - 628

Huśtawka

Przejdź całą grę, huśtając się na linie. Spróbuj przedrzeć się przez dżunglę w sposób, jak robią to małpy i nie wypuść liny z rąk!

Gry typu "Huśtawka" są bardzo popularne, ponieważ dostarczają mnóstwo zabawy. Chociaż rozgrywka jest prosta, to mogą też być wymagające w miarę przechodzenia kolejnych poziomów. Z racji tego, że możesz w nie grać za darmo, nie musisz się ograniczać do jednego czy dwóch tytułów. Jeśli potrzebujesz dobrego przykładu takiej gry, to wypróbuj Sling Junior, którą zaprojektowano z myślą o młodszych dzieciach. Dostarcza ona jednak mnóstwo zabawy. Pierwsze poziomy są proste, ale im dalej tym trudniej. Oryginalna Sling też jest dobra.
Jeśli szukasz trochę więcej akcji i przygody, spróbuj Advanced Ninja. Jest to świetny przedstawiciel gatunku, w którym na linie dolecisz do ostatniego poziomu. Czy podołasz wyzwaniu? Granie w tego typu gry jest zabawą dla ludzi w każdym wieku. Dobraliśmy tytuł tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wystarczy, że się rozejrzysz, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Uważaj, bo możesz się wciągnąć.