Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Rysowanie
8.2 / 10 - 1702

Gry Rysowanie

W tych grach, żeby przejść dany poziom, musisz rysować linie i w ten sposób rozruszać akcję. Być może będziesz musiał narysować linię, żeby coś obniżyć albo przeciąć linią lód, żeby uwolnić małego wikinga. Wygląda na dobra zabawę? Bo tak jest!

Lubisz rysować i bazgrolić esy-floresy? Teraz możesz robić to online nie marnując papieru dzięki naszej kolekcji gier Flash Rysowanie. Od prostych po zaawansowane – mamy coś dla każdego typu artystów. Niektóre tytuły to programy artystyczne, które umożliwią ci tworzenie dzieł sztuki, a inne tylko łączą sztukę rysowania z zabawną grą. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co mamy na myśli, musisz po prostu zagrać w jedną z naszych gier z tej strony.
Ice Breaker 2 to świetny przykład tego, co oferujemy w tej kategorii. W tej grze Flash typu Rysowanie musisz pociąć lód, rysując po nim linie. Wtedy będziesz mógł uratować Wikingów, za co otrzymasz punkty. Aby osiągnąć najwyższy wynik, postaraj się uwolnić Wikingów, wykonując możliwie jak najmniej ruchów. Im więcej będziesz grać, tym bardziej będziesz chciał grać dalej. Dwie inne popularne gry, w które możesz zagrać online, to Mechanism 2 i Mechanism 3. Obie są świetną zabawą, która zajmie cię na długie godziny. Chcesz ruszyć mózgiem i lubisz gry turowe polegające na rysowaniu? Właśnie znalazłeś do tego najlepszą stronę w całym internecie.