Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Gry Spiderman
8 / 10 - 7055

Gry Spiderman

Oto szansa na wcielenie się w rolę swojego ulubionego komiksowego superbohatera. Wystrzel sieć i ruszaj w miasto, starając się rozgromić wszystkie tamtejsze czarne charaktery.

Spiderman, Spiderman, twój przyjazny Spiderman. Sławę, kasę ma on gdzieś, akcja wnet nagrodą jest! Fani klasycznych komiksów i kreskówek zakochają się w naszej kolekcji gier z człowiekiem pająkiem w roli głównej. Możesz zostać superbohaterem i uratować świat w jego stylu! W Spider Man Dark Side spotkasz się z przewijaną przygodą o Spidermanie. Czy dasz radę huśtać się na pajęczynie na tle nieba? Rozgrywka jest dosyć trudna, ale jak już opanujesz sterowanie odkryjesz, że to znakomita gra w realiach bohatera, którego wszyscy znamy i kochamy.

Szukasz czegoś opartego na serii filmowe? Sprawdź Spiderman 2, której akcja dzieje się po wydarzeniach z pierwszego filmu. Wcielasz się oczywiście w Spidermana i żeby przeżyć będziesz używał tyle jego super-mocy, ile tylko się da. Tylko najlepsi z najlepszych dotrą do końca tej gry. Kolejnym dobry tytułem jest Uratuj Mary Jane. Jak sugeruje nazwa - musisz uratować swoją dziewczynę. Po drodze spotkasz przeciwników zarówno łatwych, jak i bardziej wymagających. Jeśli będziesz wystarczająco dobry, to uda ci się dotrzeć do końca i uratować ukochaną pajączka.